ATEŞ VE SU 4: KRİSTAL TAPINAK

Ateş ve Su 4: Kristal Tapınak oyunu hakkında

Bulmaca dolu macera Ateş ve Su 4: Kristal Tapınak da devam ediyor. Elemental ikilinin bu sefer ne yaptığını merak ediyor musunuz? Merakınızı takip edin ve cevabı bulmak için serinin 4. oyununa atlayın! Ateş ve Su 4: Kristal Tapınak, daha önce hiç görmediğiniz yeni seviyeler ve bulmacalardan oluşan eksiksiz bir koleksiyonla reflekslerinize ve problem çözme becerilerinize meydan okuyacak. Başlayalım!

Serideki önceki oyunlarda olduğu gibi Fireboy ve Watergirl’i Ateş ve Su 4: Kristal Tapınak’daki seviyelerde kontrol ediyorsunuz. Adlarından da anlaşılacağı gibi, unsurlardan yapılmıştır ve doğalarına uygun güçlü ve zayıf yönleri vardır. Fireboy ateş ve lavın içinden geçebilir ancak suya dokunursa ölecektir. Watergirl, sudan oluşan engellere karşı dayanıklıdır, sorunsuz geçebilir. Ancak ateşli muadiline benzer şekilde, zıt unsura dokunduğu anda, kendi durumunda ateş ölecektir. Her seviyede iki tür mücevher göreceksiniz. Kırmızı olanlar sadece Fireboy tarafından toplanabilir ve Watergirl mavi olanları toplayabilir. Bulmacaları çözmeye çalışın ve Fireboy ve Watergirl’ü öldürmeden her seviyenin sonuna ulaşın. Kristal tapınağın birçok kristal aynası var ve bunları farklı yerlere ışınlanmak için kullanabilirsiniz! Adımına dikkat et ve hem Fireboy hem de Watergirl ile ilgilen!

Tapınak, çıkışa ulaşmanızı engelleyen aldatıcı tuzaklar ve diğer engellerle doludur. Tüm seviyeleri geçip Ateş ve Su’yu hayatta tutabileceğinizi düşünüyor musunuz? Onlara yardım etmekten zevk aldıysanız, neden diğer maceralarını kontrol etmiyorsunuz? Tek başınıza veya bir arkadaşınızla oynayabileceğiniz bir Ateş ve Su oyunları koleksiyonumuz var! Diğer oyunlarımızı keşfederken iyi eğlenceler!

Geliştirici

Oslo Albet, Kristal Tapınak oyununun yanı sıra diğer sürümleri Ateş ve Su 2’yi ve en son Ateş ve Su 5’i geliştirdi.

Yayın tarihi

Mart 2013

Özellikleri

  • İşbirlikçi oyun
  • Oynamak için 30’dan fazla seviye
  • Zorlu bulmacalar
  • Karakterleri değiştirebilirsiniz

Kontroller

Ateşi kontrol etmek için ok tuşlarınızı kullanın. Su kızı kontrol etmek için WASD tuşlarını kullanın.

SSS

Ateş ve Su 4: Kristal Tapınağı çevrimiçi oynayabilir miyim?

Evet, Ateş ve Su 4: Kristal Tapınak ve serinin diğer tüm oyunlarını MinikOyuncu’da çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.

Diğer Ateş ve Su oyunları nelerdir?

  1. Ateş ve Su 1: Orman Tapınağı
  2. Ateş ve Su 2: Işık Tapınağı
  3. Ateş ve Su 3: Buz Tapınağı
  4. Ateş ve Su 4: Kristal Tapınak
  5. Ateş ve Su 5: Elementler

Ateş ve Su 4: Kristal Tapınağı mobil cihazlarda oynayabilir miyim?

Evet, Ateş ve Su 4: Kristal Tapınak ve serinin diğer oyunlarını iPhone, iPad ve Android telefon ve tabletler gibi mobil cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

Arkadaşımla Ateş ve Su 4: Kristal Tapınak oynayabilir miyim?

Evet, arkadaşınızla birlikte bir klavye paylaşarak Ateş ve Su 4: Kristal Tapınak oynayabilirsiniz. Biriniz Fireboy’u kontrol edebilir, diğeri ise Watergirl’ü kontrol edebilir.

Ateş ve Su 4: Kristal Tapınak ne zaman piyasaya çıktı?

Mart 2013’te.

OYUNA BAŞLA
REKLAM