REKLAM

Among Us Korku

Among Us Korku Oyunu Oyna

Among Us, salgının başlangıcından bu yana daha popüler hale geldi. Oyun zaten epey ilginç olsa da, bazı oyuncular çevrimiçi çok oyunculu sosyal çıkarım oyununda bir mini oyun oluşturmak için oyunun ayarlarını değiştirip bazı kurallar koyuyor. İşte kurallar, ayarları, ipuçları ve Among Us’ın bir korku oyunu olarak nasıl oynanacağına dair püf noktaları MinikOyuncu’da bulacaksınız.

Mini oyunun doğru oynandığından emin olmak için, oyuncuların bazı kurallara kesinlikle uyması gerekir. Birincisi, Sahtekarların haritadaki hiçbir şeyi sabote etmelerine izin verilmiyor. Havalandırmayı kullanmaları da yasaktır. Mürettebat arkadaşlarının cesetleri bildirmesine veya acil durum toplantıları yapmasına izin verilmez. Ancak diğer cenaze arkadaşlarıyla her zaman iletişim kurabilirler.

Bu mini korku oyunu, özellikle mürettebat bir sahtekar bulduklarında veya kovalandıklarında bağırdıklarında komiktir. Ek olarak, mürettebat arkadaşlarının katilin konumunu takip etmelerini sağlar. Bu oyunda amaç çok basit: Ekip arkadaşlarının tüm ekip öldürülmeden önce görevlerini tamamlamaları gerekiyor. Bu arada, Sahtekar’ın görevlerini bitirmeden önce tüm mürettebat arkadaşlarını öldürmesi gerekir.

Herkesin aynı sayfada olduğundan ve Among Us Korku mini oyununun keyfini çıkardığından emin olmak için, “katılımcılar oyunun ayarlarını değiştirmelidir. Kill Cooldown, 10 saniye olan mümkün olan en düşük değere ayarlanmalıdır. Bu şekilde, Sahtekarlar yapabilir gerçekten seri katiller gibi davranın.

Among Us: Korku Oyunu Olarak Nasıl Oynanır?

Korku mini oyununda, yalnızca bir Sahtekar ve dokuz ekip arkadaşı var. Ancak Sahtekar, maçın başında kim olduklarını açıklar. Mürettebat, Sahtekar’ın görüş alanından çıkmak için koşarken, Sahtekar ona kadar sayar.

Mürettebat arkadaşları görevleri tamamlar, saklanır ve Mürettebatı avlamaya başlar başlamaz Sahtekar’dan kaçmak için koşarlar. Bu mini oyunda, mürettebat arkadaşlarının yalnızca görevleri tamamlaması ve hayatta kalması gerektiğinden oylama gerekli değildir. Oyuncular, “Among Us” da bu mini korku oyununu oynarken ek ev kuralları belirleyebilirler.

Ayrıca, Ayarları kendilerine en uygun şekilde ayarlayabilirler. Çevrimiçi olarak tanıştıkları rastgele oyuncularla değil, sadece yakın arkadaşları ve sevdikleriyle bu oyunu oynamaları çok önemlidir. Eğer oyunu arkadaşınızla birlikte oynamak istiyorsanız 2 Kişilik Among Us oyunumuzu kontrol etmeyi unutmayın!

“Among Us” şu anda PC, iOS ve Android cihazlarda oynanabilir.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM