REKLAM

Among Us: Pacman

Among Us: Pacman Oyunu Oyna

Among Us benzeri oyunlar mı arıyorsunuz? Minikoyuncu.org sitesinde yayınladığımız piksel tarzında geliştirilen klasik bir Pacman ile among us kombinasyonunun tadını çıkarabilirsiniz.

Oyunun hikayesi, uzaylı sahtekarların mürettebatın birçok astronotunu, ekip üyesini ve hainleri öldürdüğü geminin bazı tehlikeli kısımlarını araştırdığı cesur sarı astronot mürettebat kaptanımızı götürüyor ve intikam arıyor. Bu yüzden, bağımlılık yaratan bir retro oyun stili sağlayan çevrimiçi aramızda, hayaletten kaçmalı ve uzay gemilerinin kapılarını açmak ve gemiyi temizlemek için tüm hayaletleri uzay tarafından emilmesini sağlamak için oyundaki görevleri tamamlamalısınız.

Uzay gemisinde farklı bir konuma yerleştirildiğini göreceğiniz gibi her görev farklı olacaktır. Tüm görevler tamamlandığında bu, geminin hazırlandığı ve hayaletleri uzaya göndermek için hava kilidinin basıncını düşürebileceğiniz anlamına gelir. Gemi sisteminin bazı hasarlı parçalarını onarmaya başladığınızda, düşmanlar umutsuzca size karşı çalışacak ve diğer bölmelere bu kadar kolay gitmenize izin vermeyecektir. Ama bu sadece zafere daha da fazla ulaşmak için daha çok çabalamanı sağlayacak! Öyleyse ölürseniz, her turu kazanmayı başarana kadar tekrar tekrar başlayın. Dünyanın her yerinden ve her yaştan oyuncuları büyüleyecek farklı zamanlardan iki popüler oyunun tarzını mükemmel bir şekilde birleştiren bu harika Among Us oyunda elinizden gelenin en iyisini yapın.

Oyununuzun tadını çıkarın ve ayrıca, Among Us ve Among Us Tek Oyunculu Fan Oyunu gibi web sitesine günlük olarak eklenen aramızdaki diğer benzer oyunları kontrol edin ve oynayın.

Among Us: Pacman Nasıl Oynanır?

Oyun arayüzünde gezinmek için fareyi kullanın. Ve oyuna başlamadan önce, oyunu nasıl oynayacağınız ve en iyisi olacağınız konusunda size rehberlik edecek oyun talimatlarını “nasıl oynanır” ı izleyebilirsiniz! Sarı astronotları hareket ettirmek için ok tuşlarını kullanın. Göreviniz koridorlar boyunca hareket etmek ve çeşitli görevleri tamamlarken hayaletlerden kaçmak. Bazen platformda enerji topları görünecektir. Mavi ve kırmızı topların enerjilerini toplamak için elinizden geleni yapın. Örneğin mavi enerji, düşmanları bir süreliğine etkisiz hale getirmenize yardımcı olur ve hızla onları geçebilirsiniz. Görevleri tamamlamak için hızlıca bölmelere koşmanız gerekiyor ve orada astronot güç kablolarını ve verilen tüm hasarı otomatik olarak onaracak. İşiniz bittiğinde, bu sonunda uzay gemisi kapılarını açacak ve tüm hayaletler gemiyi temizleyerek boşluğa çekilecek ve oyun turu sona erecek.

Among Us: Pacman Hakkında

Ücretli/ Ücretsiz Ücretsiz
Oyun Tipi WebGL
Online indirilme özelliği Yok
Yayın tarihi Piyasaya sürülme tarihi: 17 Aralık 2020
Türü/Türleri Atari, Aksiyon, Hayatta Kalma, Sabotaj
Oyun Versiyonu 2020.V4-03B
Konusu/Amacı Oyun, hayatta kalma ve hayaletlerden kaçma üzere kurulmuştur.
ESRB derecesi 10+
PEGI derecesi 7-12 yaş
Oyuncu Sayısı Aylık yaklaşık 250 bin kişi oyunu oynamaktadır.

Özellikleri

  • Mavi temalı canlı renklere sahip harika 2D ayrıntılı grafikler.
  • Tüm hayaletlerden kaçının ve tüm enerji top noktalarını ve çizgilerini toplayın.
  • Tüm görevleri noktalarla tamamlayın.
  • Platformdaki dört görev tamamlandığında, hava anahtarı kilidi tüm hayaletleri çıkaracaktır.
  • Mavi top enerjisi size birkaç saniyeliğine hayaletleri savunma, savaşma ve hatta onları yenme gücü verir.
  • Oyun tam ekran olarak oynanabilir.
  • Mavi enerji topu size özel bir eşya verir, bu yüzden her zaman aradığınızdan emin olun.
  • Hareketli fiziklerle pürüzsüz animasyonlar.
  • Oyunu kazanmak için tüm görevleri tamamlayın, uzay gemisindeki tüm hayaletleri ortadan kaldırın.
  • Bağımlılık yapan ve eğlenceli bir oyun.
OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM