REKLAM

Among Us: Single Player 2

Among Us: Single Player 2 Oyunu Oyna

Among Us: Single Player 2, tüm ekip ile uzayda seyahat ettiğiniz eğlenceli bir oyundur. Amacınız, bir astronot mürettebatı içinde bir sahtekar(imposter) rolünü üstlenmek, onların geminin hasarını tamir etmelerini önlemek için elinizden gelenin en iyisini yaparak yolunuza çıkan herkesi ortadan kaldırmaktır.

Birkaç zorlu gizlilik gerçekleştirerek geminin mekanı terk etmesini önleyin! Astronotların tüm 02 sistemini gizlemek ve böylece mahvetmek için sıhhi tesisat kullanın. Ama oyunun kurallarına dikkat etmelisin çünkü kimsenin ne olduğunu ve ne yaptığını bilmediği bir şekilde oynamalısın. Sizin ve takım arkadaşlarınızın oynadığı haritada dolaşmak için W, A, S, D tuşlarını kullanmanız gerekir ve tabii ki tıklayarak onlar üzerinde “Kill(Öldür)”, “Vent(Havalandır)” ve “Sabotage(Sabotaj)” eylemlerini kullanabilirsiniz.

Eğer bir takım arkadaşını öldürmek istiyorsan, odada sadece senin ve diğer takım arkadaşının olmasına dikkat etmelisin, aksi takdirde haritadan fırlayabilirsin ve sonra oyun senin için sona erer.

Öyleyse gelin ve iyi vakit geçirmek için elinizden gelenin en iyisini yapın çünkü yapabileceğiniz tüm görevleri keşfedebilirsiniz. Oyunun üst kısmında bir görev çubuğunuz olduğunu göreceksiniz ve dolduğunda o bölümü kazanmış olacaksınız. İyi şanslar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM