Among Us Yapboz

Among Us Yapboz Oyunu Oyna

Among Us oyunları kategorisindeki çocuklar için çok özel bir oyun bugün Minik Oyuncu’da yerini alıyor ve yeni bulmaca zorluklarını çözmede küçük among us karakterlere yardım ederek puan kazanmayı başaracaksınız. Bu yeni oyunun içinde çok dikkatli ve konsantre olmanız gerekecek, çünkü bu, en kısa sürede FAREYİ kullanmayı ve tüm yapboz parçalarını doğru seçmeniz gereken yeni bir yapboz bulmaca mücadelesidir.

Among Us Yapboz oyununu oynamak çok eğlenceli olacak çünkü sevgili çocuklar her seviyede yeni bir Among Us resmi olacak ve bunları olabildiğince hızlı çözmeniz gerekiyor. Bu yeni mücadelenin sonunda, en kısa sürede yapboz parçalarını doğru noktalara yerleştirerek puan kazanmayı başaracak ve Aramızdaki resimleri nasıl en kısa sürede bitirebileceğini görmen gerekecek.

Among Us Yapboz Nasıl Oynanır?

Her yeni bulmaca mücadelesinde 3 farklı zorluk bulunuyor. Bir bulmacayı tamamlarsanız bir sonrakine geçiş hakkı kazanacaksınız. İlk bulmacayı seçtikten sonra 25,49 ve 100 parçalı olarak zorluk derecesini kendinize göre ayarlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM