REKLAM

Avengers Among Us

Avengers Among Us Oyunu Oyna

Yenilmezler, modern sinemadaki en popüler süper kahraman kadrosudur. Sürekli dünyayı kötü adamlardan kurtarır ve adaleti yeniden sağlarlar. Bu sefer çocuklar TV ekranlarından bilgisayar monitörlerine geçtiler ve uzaya gittiler. Avengers Among Us oyununda kendinizi en gerçek uzay simülatöründe merkez üssünde bulacaksınız.

Oyunda, gemide hasara yol açmaya hazır olan havalı bir Örümcek Adam maskesinde bir sahtekar rolünü oynayacaksınız! Göreviniz mürettebat üyelerini sabote etmek ve üyelerini öldürmek. Kolay olmayacak aralarında bir hain olduğu herkes biliyor.

Gemi çevresinde hızlı hareket etmek için havalandırma kullanılabilir. Sadece kimsenin görmediğinden emin ol. Sonuçta, yalnızca sahtekarlar havalandırmayı kullanabilir. Kimse seni fark etmeden suç işle. Aksi takdirde, astronotunuza bir rapor fırlatılacak ve hainin sonu derin uzayda olacaktır. Görevlerini tamamlayamadan tüm düşmanları öldürmeye çalışın. O zaman kazanır ve Among Us’ın yaşayan bir efsanesi olursunuz. İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM