REKLAM

Imposter Solo Kill

Imposter Solo Kill Oyunu Oyna

Imposter Solo Kill oyununda her seviyede, mürettebatınızla gidip sahtekarları öldürmeniz gereken bir labirent olacak, ancak bunu görünmeden ve gizlice yapmanız gerekiyor. Sahtekarları öldürmeye çalışırken, onların hareketlerinizin farkında varmadan ve görünen göz hizasında yakalanmadığınızdan emin olun, yoksa yakalanırsınız ve görev başarısız olur.

Onların arkasından gizlice yaklaşmak, farklı bir yoludur ve bunu yaparsanız, onları sırtından saplar ve onlardan kurtulursunuz. Bir sahtekarla başlıyorsunuz, ancak sayıları bir seviyeden diğerine artacak. Karakterinizle hareket etmek için fareyi kullanır, onu basılı tutup hareket ettirirsiniz ve saldırıyı gerçekleştirmek için sahtekarın içinden geçmeniz yeterlidir.

Imposter Solo Kill Oyunu Nasıl Oynanır?

Her seviyede, bir labirentiniz olacak ve içinde yakalanmadan öldürmeniz gereken bir veya daha fazla sahtekar var.

Gizlilik, başarılı olmanın en önemli şeylerinden biridir, bu nedenle, ne pahasına olursa olsun kaçınmanız gereken göz çizgilerini görebileceğiniz için sahtekarların sizi görmediğinden emin olun. Saklanmak için labirentin şeklini kullanın, sizi hiç izlemedikleri zamanları bekleyin ve mükemmel zamanda saldırın!

Fareyi kullanarak hareket edin. Mümkün olduğunca çok sahtekar öldürmede iyi şanslar ve Among Us’ın diğer oyun türlerini burada ücretsiz oynayabileceğinizi görün, pişman olmayacaksınız!

Oyun kontrolleri

Fareyi kullan.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM