REKLAM

Among Us: Minecraft Modu

Among Us: Minecraft Modu Oyunu Oyna

Minecraft Oyunları ile Among Us Oyunların bir kombinasyonunu bulmayı beklememiş olabilirsiniz, bu yüzden ekibimiz şu anda tam da bu tür eğlenceli bir oyunu sizinle paylaşabileceğimiz için çok heyecanlı. Daha önce orijinal oyunlardan hiçbirini oynamamış olsanız bile sizin için mutlaka oynanması gereken Among Us: Minecraft Modu sizlerle.

Bu oyun Minecraft hakkında sevdiğiniz şeyi, yani bloklardan oluşan 3 boyutlu açık dünyayı getiriyor ve içinde mürettebat astronotu olarak ışınlanacaksınız, bu da en iyisini elde ettiğiniz anlamına gelir.

Oyun, hayal gücünüzü kullanmanıza ve bloklardan dilediğinizi yaratmanıza izin verdiği için, bu dünyayı dolaşın, araçlar oluşturma, blokları toplama ve bunları yeni yapılar inşa etmek için kullanma gibi eğlenceli şeyler yapın.

Hareket etmek için W, A, S, D tuşlarını kullanın, boşluk çubuğuyla atlayın, blokları yok etmek için sol fare düğmesini kullanın ve bir blok yerleştirmek istiyorsanız sağ fare düğmesini kullanın.

Bu kadar basit ve eğlenceli, bu yüzden hemen oyuna başlayın, bunun ne kadar harika olduğunu kendiniz görün ve arkadaşlarınızı Among Us haricinde diğer oyunlarımızı veya bunu oynamaya davet etmekten çekinmeyin!

Oyun kontrolleri

Fareyi kullan.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM