REKLAM

Ateş ve Su 5: Elementler

Ateş ve Su 5: Elementler Oyunu Oyna

Çılgınca popüler bulmaca oyunu serisinin beşinci bölümü Ateş ve Su 5: Elementlerin sunduğu çeşitli bulmacalara ve zorluklara bakın. Gizemli ve ölümcül tapınakları bir kez daha araştırmaya hazır mısınız? Popüler ikili Ateş ve Su kontrolünü beşinci kez ele alın ve tuzaklar ve labirent benzeri seviyelerle dolu tapınaklardan kaçmalarına yardımcı olun. Her seviyeyi tamamlamak ve bir sonrakine ilerlemek için her iki temel karakterinizin güvenli bir yolunu açmaya çalışırken lav havuzları, su birikintileri, düğmeler, kaldıraçlar, platformlar ve diğer birçok ilginç bulmaca özelliğiyle karşılaşacaksınız. Macera başlasın!

Ateşten yapılmış bir oğlan ve sudan yapılmış bir kız ilk bakışta uyumsuz görünebilir ama bu iki temel karakter farklılıklarını bir kenara bırakıp diğerinin ulaşamayacağı yerlere ulaşarak birbirlerine yardım ederler. Oyuncu olarak, adım attığınız ve her iki karakteri de kontrol ettiğiniz yer burasıdır. Serideki diğer oyunlara benzer şekilde, bu temel karakterlerin zayıf yönleri ve dirençleri vardır. Fireboy, Lavaboy olarak da bilinir çünkü lav havuzlarından zarar görmeden yürüyebilir. Ancak suyla temas ederse öfkeli alevleri sönecek ve ortağı Watergirl işte tam da burada devreye giriyor. Fireboy’a benzer şekilde, Watergirl elementine karşı dirençlidir, ancak buharlaşması için ateş veya lavın içinden geçemez. Karakterlerden birinin ölümü seviyenizi kaybetmenize neden olacaktır. Kollara, düğmelere ve diğer özelliklere ulaşarak her seviyedeki yolu temizlemek için bu iki karakteri stratejik olarak kontrol etmelisiniz. Ateş ve Su 5: Elementlerde orman tapınağından ışık tapınağına kadar birçok farklı tapınağı ziyaret edeceksiniz. Bu tapınakların her birinin farklı mekaniği vardır, bu nedenle çevrenizin farkında olun ve temel ikilinin güvenliğe ulaşmasına yardımcı olun! Yalnız oynamak istemiyorsanız, bir arkadaşınızı veya aile üyenizi bu maceranın tadını çıkarmaya davet edebilirsiniz!

Ateş ve Su keşfetmeyi bırakmayacak ve bu karşılıklı maceracı özellik onların başını belaya sokmaya devam ediyor. MinikOyuncu’da diğer Ateş ve Su oyunlarına ücretsiz göz atın! İyi eğlenceler!

Geliştirici

Oslo Albet, Ateş ve Su 5: Elementlerin yanı sıra Ateş ve Su 3: Buz Tapınağını geliştirdi.

Yayın tarihi

Ocak 2019

Özellikleri

  • Keşfedilecek birçok farklı tapınak
  • Renkli 2D grafikler
  • Co-op oyun
  • Zorlu bulmacalar

Kontroller

Fireboy’u kontrol etmek için ok tuşlarını ve Watergirl’ü kontrol etmek için WASD tuşlarını kullanın.

SSS

Ateş ve Su 5: Elementleri çevrimiçi oynayabilir miyim?

Evet, Ateş ve Su 5: Elementler ve serinin diğer tüm oyunlarını MinikOyuncu’da çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.

Diğer Ateş ve Su oyunları nelerdir?

  1. Ateş ve Su 1: Orman Tapınağı
  2. Ateş ve Su 2: Işık Tapınağı
  3. Ateş ve Su 3: Buz Tapınağı
  4. Ateş ve Su 4: Kristal Tapınak
  5. Ateş ve Su 5: Elementler

Ateş ve Su 5: Elementleri mobil cihazlarda oynayabilir miyim?

Evet, Ateş ve Su 5: Elementler ve serinin diğer oyunlarını iPhone, iPad ve Android telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

Arkadaşımla Ateş ve Su 5: Elementler oynayabilir miyim?

Evet, bir klavye paylaşarak arkadaşınızla Ateş ve Su 5: Elementler oynayabilirsiniz. Biriniz Fireboy’u kontrol edebilir, diğeri ise Watergirl’ü kontrol edebilir.

Ateş ve Su 5: Elementler ne zaman piyasaya çıktı?

Ocak 2019’da.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM