REKLAM

Among Us Ücretsiz

Among Us Ücretsiz Oyunu Oyna

Astronotların bir uzay gemisindeki maceraları hız kesmeden devam ediyor ve bu sefer kendinizi uzay aracının çalışmalarını mevcut tüm şekillerde sabote edecek bir sahtekar rolünde bulacaksınız. Sağ alt köşede sabotaj araçlarınızı göreceksiniz. Bir atom patlaması tehdidi oluşturabilir ve tüm ekip üyelerini tek tek öldürmeye başlayarak atomik reaktörü tamir etmelerini engelleyebilirsiniz. Aynı zamanda görülmemelisiniz, aksi takdirde tüm sabotaj göreviniz başarısız olur. Kahramanınız kırmızı bir uzay giysisi içinde, böylece onu diğerleri arasında kolayca tanıyabilirsiniz. Kimse bir sahtekar olduğunu bilmeden kirli işlerini gizlice yapmaya çalış. Görgü tanıklarının önünde öldürmeye başlarsan, hemen ortaya çıkacaksın ve oyun sona erecek.

Aslında, Among Us’ın çok oyunculu bir oyun olarak tasarlandığını biliyoruz, ancak bazı oyuncuların yavaş internet bağlantısı veya başka nedenlerle bunun yerine bilgisayara karşı çıkmak istediğini de biliyoruz, bu yüzden onlara yardım etmeye geldik. Bilgisayarınızda botlara karşı oynayabileceğiniz, Among Us Ücretsiz adlı oyunu herkesle paylaşabilirsiniz.

Adınızı seçerek başlayın, ardından elbisenizin rengini ve hız gibi oyunun nasıl çalışacağına dair diğer verileri de seçebilirsiniz. Mürettebat arkadaşıysanız, uzay gemisinin ilerlemesini ve sahtekarlar tarafından öldürülmemesini sağlamak için etrafta dolaşmanız ve farklı görevler yapmanız gerekir.

Sahtekarlar, mürettebatı öldürmeli ve görevlerini yerine getirememeleri için sorunlara yol açmalıdır. Mürettebat ekibine atandıysanız sahtekarları bulun ve birkaç sahtekarlığa atanmışsanız, mümkün olduğunca çok sayıda astronotu öldürün ve uzay gemisini mahvetmeye bırakın.

W, A, S, D kullanarak hareket edin ve etkileşim için boşluk kullanın. Bu oyun, zekanızı ve cesaretinizi her zaman düşmanlardan bir adım olmak için kullanmanız ve takımınızı zafere götürmeniz gereken bir sonuç çıkarma oyunudur, bu nedenle hepinize iyi şanslar diler ve oynayarak eğleneceğinizi umuyoruz.

Diğer Among Us oyunları nelerdir?

  1. 2 Kişilik Among Us
  2. Among Us Tek Oyunculu
  3. Among Us
  4. Çakma Among Us
  5. Among Us 2021

Nasıl oynanır?

W, A, S, D tuşlarını, boşluk çubuğunu kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM