REKLAM

Soyguncu Bob 5: Tapınak Macerası

Soyguncu Bob 5: Tapınak Macerası Oyunu Oyna

Soyguncu Bob 5: Tapınak Macerası, soyguncu bob’un hazinelerle dolu bir çanta ile antik tapınaktan kaçmasına yardım etmeniz gereken bağımlılık yaratan bir arcade oyunudur. Bu, soyguncu bob serisinin beşinci serisi ve bu soygun, kendisini bulduğu en zor soygun olabilir.

Yakalanmaktan kaçınmak için, bob tarafından görülmemesi gereken birçok koruma, mumya ve kamera var. Hazineleri almak ve orada olduğunuzu bile fark etmeden kaçmak için en iyi gizlilik yaklaşımını planlayın. Seçtiğiniz strateji, Bob’un yakalanıp yakalanmayacağını belirleyecek, çok dikkatli olun. Bu tapınak görevinde, tamamlamaya çalışmanız için 10 farklı zorlu seviye sağlar. İyi şanslar!

Bob tecrübeli bir hırsızdır. Ücretsiz Soyguncu Bob oyunları listemizde toplanan diğer maceralarına da göz atmayı unutmayın!

Geliştirici

Funtomic bu oyunu geliştirdi. Stüdyo ayrıca bu seride Soyguncu Bob 2, Soyguncu Bob 3 ve Soyguncu Bob 4 gibi başka oyunlar da yayınladı.

Yayın tarihi

Eylül 2018

Özellikleri

 • Keşfedilecek yeni bir tapınak
 • Eşsiz düşmanlar
 • 2D platform grafiklerini çekici
 • 10 zorlu seviye

Kontroller

Bu oyunu oynamak için ok tuşlarını kullanın.

SSS

Soyguncu Bob 5: Tapınak Macerasını çevrimiçi oynayabilir miyim?

Evet, Soyguncu Bob 5: Tapınak Macerasını ve serinin diğer tüm oyunlarını Minik Oyuncu’da çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.

Diğer Bob the Robber oyunları nelerdir?

 1. Soyguncu Bob 1
 2. Soyguncu Bob 2
 3. Soyguncu Bob 3
 4. Soyguncu Bob 4
 5. Soyguncu Bob 4: Sezon 2 Rusya
 6. Soyguncu Bob 4: Sezon 3 Japonya
 7. Soyguncu Bob 5: Tapınak Macerası

Soyguncu Bob 5: Tapınak Macerasını mobil cihazlarda oynayabilir miyim?

Evet, Soyguncu Bob 5: Tapınak Macerası ve serinin diğer oyunlarını iPhone, iPad ve Android telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

Soyguncu Bob 5: Tapınak Macerası oynamak için dosya indirmem gerekiyor mu?

Hayır, Soyguncu Bob 5: Tapınak Macerası oynamak için bilgisayarınıza dosya indirmenize gerek yok. İhtiyacınız olan tek şey aktif bir internet bağlantısıdır.

Soyguncu Bob 5: Tapınak Macerası ne zaman piyasaya çıktı?

Bu oyun Eylül 2018’de yayınlandı.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM