Türkiye’nin 1 numaralı oyun sitesi - OYUNLAR 1!

Türkiye’nin en zengin ve en yeni ücretsiz oyunlar sitesi olan minikoyuncu.org’a hoş geldiniz.Oyun siteleri arasında en kaliteli online oyun sitesi olan Oyunlar1, sizlere her zaman; en iyi, en eğlenceli, en güzel oyunları sunmaktan gurur duyar!


En iyileri Oyunlar 1’de Oynanır!


Geniş flash oyun arşiviyle Oyunlar1 yeniden MinikOyuncu’ları ile buluştu. Türkiye’nin en fazla ziyaret edilen sitesi Oyunlar 1 yepyeni oyunları ile karşınızda.


Macera, Savaş, Barbie, Beceri, Zeka, Yarış gibi pek çok kategoride oyunlar yayımlayan MinikOyuncu.org, sitede başlıca dikkat çeken oyunlarımızı En iyi oyunlar sayfasında bulabilirsiniz.


Her gün oyunlar1 oyun arşivine bir yenisini daha ekliyoruz.


Sitemizde erkek ve kızlar için ayrı ayrı kategoriler bulunmaktadır. Tabii herkesin kendine has zevkleri ve oyunları mevcuttur. Bunu göz önüne alarak oyunları ait oldukları kategorilere göre ekliyoruz. Ayrıca ana sayfada rastgele ve benzer oyunlar özellikleriyle de seçim yapmanızı kolaylaştırmayı amaçladık. Sitemizdeki iletişim sayfasından bize oyunlar ile ilgili sorunlarınızı, istek ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Lipton Akıllı Çay Bardağı Ben Bilmem Eşim Bilir Ölümüne Sür Candy Crush Konuşan Kedi 3